بررسی و نگاهی به داستان بازی هیجانی Cloudpunk

امروز می خواهیم در مورد بازی Cloudpunk صحبت کنیم و آن را مورد برسی قرار دهیم . این بازی نزدیک به سه ماه از انتشار آن می گذرد و در اویل مهر ماه در بازار جهانی قرار گرفت و توانست نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند و به یک بازی معرکه تبدیل شود زیرا یک بازی معرکه و گفت انگیز می باشد. همراه ما باشید تا با داستان بازی آشنا شویم.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
بررسی و نگاهی به داستان بازی هیجانی Cloudpunk

داستان بازی از جایی شروع می شود که بازی در آینده قرار دارد و شما در نقش یک کاراگاه زن می باشید که قرار است درمورد یک پروند جنایی کار خود را شروع کند و هر چه در این پرونده جلو تر می روند یباز به بن بست می خود و حال شما باید به او کمک کنید تا این پرونده بزرگ را حل کند و مورد برسی قرار دهد و با یک پرونده تمام شده به ملاقات فرمانده خود برود تا بتواند به او درجه بالاتری دهد و……

سازنده بازی در کنفرانس خبری خود اعلام کرد این یبازی یک بازی بسیار عالی و سرگرم کننده است زیرا این بازی یک بازی معرکه و شگفت انگیز و جذاب می باشد. وی اعلام کرد این بازی فاقد هرگونه مشکل می باشد و یک بازی کاملا جذاب است که در ژانر جنایی و اکشن به وقوع می پیوندد.

این بازی دارای نقاط قوت و ضعفی است. همراه ما باشید تا آن را مورد برسی قرار دهیم.

نقاط قوت: موتور گرافیکی یکی از نقاط قوت بازی است و سازنده برای انتخاب موتور گرافیکی برای یک گرافیک بالا به تمامی مشخصه های بازی توجه کرده است. جلوه های بصری و نورپردازی بازی معرکه است و به بازی کمک کرده است تا محیط زیبا با کیفیت را روانه بازار جهانی کند. موسیقی و صداگذاری بازی بسیار عالی است و شما می توانید حس واقعی یک صحبت یکی از کاراکتر ها را در چهره و حرکات او ببینید و لذت برید.

نقاط ضعف: فاقد هرگونه نقطه ضعف. با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های جنایی و اکشن هستید، دوست دارید بازی های پر رمز و راز را انجام دهید، دوست دارید ساعت های فراوان رگرم باشید، این بازی شگفت انگیز و جذاب را از دست ندهید.

می توانید تریلر رونمایی و برسی داستان این بازی را تماشا کنید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و بسیار کاربردی بوده باشد.

رای شما به "بررسی و نگاهی به داستان بازی هیجانی Cloudpunk" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *