معرفی رویداد جدید Holo-Day Bash در بازی Apex Legends

امروز می خواهیم درمورد بازی صحبت کنیم به نام Apex Legends ، این بازی جذاب با ورودش به دنیای بازی توانست تحول بسیار زیادی را در دنیا بازی ایجاد کند و نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند و همه ی افراد را با خود به وجد بیاورد.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
معرفی رویداد جدید Holo-Day Bash در بازی Apex Legends

این باز در ژانر قبلی می باشد یعنی اکشن و ماجراجویانه ودارای چاشنی تخیل می باشد.

داستان بازی روایت گر زن نوجوان است که قرار است به فضا منتقل شود و موادی را برای پایگاه خود بیاورد وزمانی که این مواد را به زمین می فرستد پایگاه زمینی تمامی اطلاعات را با او قطع می کند و او نصمیم می گیرد تا هر طور که شده بار دیگر فرزند خود را ببیند و تصمیم می گیرد تا با گویی که در فضا پیداکرده با آن به آینده برود و…

این بازی یک بازی عالی با داستانی متفاوت و جذاب است که می تواند شما را ساعت های فراوان سرگرم خود کند و دارای جذابیت بسیار زیادی است.

سازنده بازی در کنفرانس خبری خود در وبی سافت اعلام کرد که این بازی یک بازی عالی است که از کیفیت خوبی برخوردار می باشد و نمی توان هیچگونه مشکل در آن مشاهده کرد زیرا عالی و معرکه است.

این بازی هماننده بازی های دیگر دارای نقاط قوت و ضعفی می باشد که می توان در مورد آن صحبت بسیار داشت همراه ما باشید تا با این نکات بیشتر آشنا شویم بهتر بشناسیم.

نقاط قوت:

گرافیک بازی بسیار معرکه است و باید گفت که سازنده به تیم خود اطلاع داد که باید به تمامی مشخصه ها دقت کنند.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی معرکه است و باعث شده تا محیط بزرگ بازی با چشم انداز و نورپردازی بسیار بالا و خوب باشد.

موسیقی و صداگذاری بازی بسیار قدرتمند است و سازنده بسیار عالی در بخش صداگذاری عالی عمل کرده است و شما در این بازی شاهد و شنوایی صداگذاری با صدای و جذابیت خوبی هستید.

نقط ضعف:

یاس و ناامیدی بسیار زیاد. شما با این بازی بسیار ناامید می شوید از ادامه بازی زیرا بازی چالش بسیار زیادی دارد و گیمر را به چالش بسیار زیاد می کشد.

با تمامی این گفته ها می توانید تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و شاهد گرافیک و کیفیت بسیار بالای این بازی باشید و لذت ببرید.

رای شما به "معرفی رویداد جدید Holo-Day Bash در بازی Apex Legends" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *