بررسی ویدیویی اساسینز کرید والهالا، نهایت هیجان را تجربه کنید

اساسینز کرید والهالا، با محیطی باستانی تر از قبل، هیجان انگیز و رازآلود تر از همیشه، شما را به جنگ و پیروزی دعوت می کند. بازی Assassin's Creed Valhalla شما را درون خود غرق می کند تا از دنیای واقعی میلیون ها سال نوری فاصله بگیرید و در جهانی اساطیری، در عصر وایکینگ ها، زندگی دیگری سرشار از هیجان و عشق تجربه کنید. برای تجربه ای کوچک از این جهان بزرگ، با گیمران همراه باشید.

4.4285714285714 از 5
از 7 رای
(رای دهید)

جدیدترین نسخه بازی معروف و پرطرفدار اساسینز کرید (عقیده یک آدمکش) در سال گذشته (۲۰۲۰) عرضه شده، این بازی جدید Assassin’s Creed Valhalla است که بعد از دو نسخه بازی قبل Assassin’s Creed Origins و Assassin’s Creed Odyssey که در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ روانه بازار شده اند، اکنون عرصه جدیدی از تجربه بازی در عصر وایکینگ ها را برای گیمران به ارمغان می آورد. با ما باشید تا این نسخه جدید بازی اساسینز کرید والهالا را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

بعد از سفر به روم افسانه ای و مصر باستان در سری بازی های جذاب گذشته اساسینز کرید Odyssey و اساسینز کرید Origins ، این بار سازنده بازی ، Ubisoft ، تلاش کرده است تا جهانی جذاب و باشکوه از سرزمین و زندگی وایکینگ ها را به نمایش بکشد، شما در این بازی جهان باز اساسینز کرید والهالا نقش یک وایکینگ مبارز را بر عهده دارید که همانند سریال معروف وایکینگز ، از منطقه مادری خود (نروژ) خارج می شود و در کشور انگلستان شروع به غارت ، مبارزه و ماجراجویی می کند.

همانطور که گفته شد ، Assassin’s Creed Valhalla یک بازی جهان باز است ، اگر با بازی های اساسینز کرید آشنا باشید مطمئنن با سبک و گیم پلی این نسخه جدید والاهالا نیز مشکلی نخواهید داشت ، شما می توانید در هنگام بازی نقشه خود را باز کنید و از منطقه زندگی خود به هر کجا که علاقه دارید سفر کنید و در هر جایی پا به ماجراجویی بگذارید.

اما در بازی ماموریت هایی نیز برای شما در نظر گرفته شده است که با انجام دادن آن ها می توانید داستان بازی را پشت سر بگذارید.

همچنان با ما همراه باشید تا داستان ، گیم پلی و گرافیک این بازی جذاب اساسینز کرید والهالا را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

داستان بازی Assassin’s Creed Valhalla

همانطور که گفته شد شما می توانید برای پیگری داستان بازی با دوستان وایکینگ خود به انگلستان سفر کنید، زمانی که اینکار را انجام بدهید، تازه داستان بازی شروع خواهد شد و شما می توانید داستان اصلی ، شخصیت ها و اکتشافات این بازی را بهتر درک کنید.

هنگامی که شما و دوستان وایکینگ خود در سواحل انگلستان فرود آمدید تا خانه ای جدید برای خود بسازید ، به سرعت متوجه می شوید که ایجاد یک اتحاد قوی وایکینگ ها در سرتاسر این سرزمین جدید ، می تواند بهترین و موثر ترین راه برای پیش روی شما باشد.

وقتی به نقشه بازی می روید ، می توانید مکان های بیشتر و بیشتری را برای کاوش با اتحاد های وایکینگی خود مشاهده بنمائید، همچنین همانطور که ماموریت های نمایش داده شده در نقشه را پشت سر می گذارید، مکان های جدیدی در نقشه به طرح کلی بازی اضافه می شوند که هر کدام دارای یک داستان تقریباً مستقل می باشند.

این بازی در حالی به پیش میرود که شما درگیر تاریخچه های خانوادگی ، رقابت ها ، خیانت ها و کل طیف های نمایشی می شوید.

این بازی همچنین به صراحت ماموریت های شما را به اولیه و ثانویه تقسیم نمی کند. برخی البته بیش از سایرین با اهداف کلی داستان بازی گره خورده اند.

آنچه در سبک مرسوم این بازی ها وجود دارد ، “رمز و رازهایی” است که در سراسر نقشه پر شده ، برخوردهایی که منجر به انجام کاری اساسی می شود، در حالی که چند مورد از این موارد به شما کمک می کند تا کمی تجربه کسب کنید و یا احساسی تلخ و شیرین را برای شما ایجاد می کند.

گیم پلی بازی هیجانی اساسینز کرید والهالا

فراموش نکنید که شما به عنوان یک وایکینگ مبارز به انگلستان وارد شده اید و در طول بازی شروع به غارت کردن روستاهای اطراف ، صومعه ها و شهر ها خواهید کرد.

در مورد سبک بازی و مبارزه ، چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد ، گردش در سراسر مناطق مختلف و حرکات پارکور بسیار سرگرم کننده است ، مبارزه آزاد نیز در بازی بسیار رضایت بخش است.

این بازی همچنین تعدادی انتخاب در مورد نحوه استفاده از چندین سلاح را فراهم می کند ، و تعداد زیادی حرکت خاص و جذاب برای ادغام در سبک مبارزه شما وجود دارد.

در حالی که مبارزه با شخصیت های دشمن اصلی به اندازه کافی چالش برانگیز است و شما را به خوبی به چالش می کشد ، اما دشوار نیست که شما را خسته و بی حوصله کند.

به طور کلی ، هنگامی که چیزهای زیادی را در بازی پیدا کردید ، تنوع کافی برای مشغول نگه داشتن شما وجود دارد.

اگر تعجب می کنید که چرا من هنوز در مورد شخصیت اصلی یا قهرمان اصلی این بازی بحث نکرده ام ، خوب دلیل این امر این است که بحث زیادی نیست.

کارکتر شما یک وایکینگ مبارز است ، یک مزدور و یک قاتل حرفه ای ، البته که می توانید با پشت سر گذاشتن مراحل بازی و با به دست آوردن غنیمت ها، لباس ها ، سلاح و دیگر وسایل آن را نیز تعویض کنید و ارتقاء دهید.

گرافیک بازی Assassin’s Creed Valhalla

با توجه به تعداد زیادی از شخصیت های پخش شده در سراسر نقشه، این بازی یک کار واقعاً ستودنی است که نه تنها شخصیت و عمق متمایزی به بازی می بخشد ، بلکه آنها را کاملاً به یاد ماندنی می کند.

این بازی ترفندهای زیادی در زیر آستین خود دارد.

برای مثال ، جهان به طرز خیره کننده ای زیباست.

نحوه کار مکانیسم نورپردازی یا پالت های رنگی یا طراحی صومعه ها عالی هستند و همه چیز نظر شما را به خودش جلب می کند.

بازی های Assassin’s Creed همیشه به دلیل طراحی جهانی شناخته شده اند و والهالا نیز این مشهوریت را بیشتر می کند.

کاوش یک لذت واقعی است و تقریباً همیشه جایزه دارد.

از مکان های تاریخی گرفته تا منابع ادبی ، جستجوی هر بخش از نقشه برای شما لذت بخش است.

این واقعیت که شما به طور منظم مجبور می شوید در مورد موضوعات ، مکان ها و وقایع مختلف تاریخی بازی جستجو کنید و بخوانید ، چیزی در مورد تلاشی است که برای ساخت این جهان بازی صورت گرفته.

سخن نهایی در مورد بازی Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla داستانی پیچیده را روایت می کند که در یک زمان فریبنده از تاریخ رخ می دهد و از طریق یک طراحی جهانی نفس گیر ، کاوش و ماجراجویی را جذاب و جذاب تر می کند.

این بازی می تواند بیش از ۱۰۰ ساعت به طول بیانجامد، که هرچه بهتر بازی می کنید بهتر نیز می شود.

کاملاً قابل درک است که در سال ۲۰۲۰ ، اگر به دنبال غرق کردن خود در یک دنیای خارق العاده وایکینگی هستید ، بازی Valhalla می تواند یک پیشنهاد عالی باشد.

در نهایت، سوال بزرگ و اصلی این است ، آیا این بازی ارزش خرید و وقت گذاشتن خواهد داشت؟ باید بگوئیم که قطعاً.

رای شما به "بررسی ویدیویی اساسینز کرید والهالا، نهایت هیجان را تجربه کنید" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.