معرفی رسمی بازی فیفا ۲۲ ، با گرافیک و امکانات بهتر

بازی فوتبالی فیفا 22 یکی از بازی بسیار هیجان انگیز است که به تازگی روانه بازار جهانی شده است و شما افراد می توانید این بازی عالی را برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن خریداری کنید.

4 از 5
از 3 رای
(رای دهید)
معرفی رسمی بازی فیفا ۲۲ ، با گرافیک و امکانات بهتر

این بازی توسط شرکت الکترونیک آرتز ساخته شده است و مانند گذشته به شما افراد گیمر تجربه یک بازی فوتبال کاملا واقعی گرایانه را نشان می دهد.

همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی و شناخت از گیم پلی بازی فیفا ۲۲٫

گیم پلی بازی فیفا ۲۲:

در یکی از کنفرانس های خبری کمپانی الکترونیک آرتز، از مدیر عامل این کمپانی بزرگ درمورد بازی فیفا ۲۲ سوال شد که این بازی قرار است که چه زمانی روانه بازار جهانی شود و این بازی در خود چه تغییرات ایجاد کرده است.

مدیر عامل در در پاسخ گفت: زمان دقیقی برای انتشار این بازی مشخص نشده است ولی این بازی  قرار است با تغییرات خود همگی افراد گیمر را شگفت زده کند.

بازی فیفا ۲۲ از نسخه های قبلی خیلی بهتر است و سازنده این بازی تغییرات بسیار زیادی به این بازی اضافه کرده است که شما این تغییرات را در نسخه های فیفا ۱۸،۱۹،۲۰ و حتی فیفا ۲۱ هم ندیدید.

ما امروز قصد داریم تا شما افراد را با برخی از این تغییرات شگفت انگیز آشنا کنیم.

امکانات و آپشن های جدید بازی فیفا ۲۰۲۲:

۱- کم شدن سرعت بازی:کم شدن سرعت بازی به شما این اجازه را می دهد تا با فکر بیشتر و تاکتیک مورد علاقه خود به دروازه تیم حریف نزدیک شوید و گلزنی کنید.

۲- پیاده شدن بازیکنان فوتبال از اتوبوس: این یکی از تغییرات بسیار جالب است که نظر خیلی از افراد را به خود جلب کرد زمانی که بازیکنان از اتوبوس باشگاه خود پیاده می شوند و به سمت رختکن ورزشگاه می روند؛ این تغییر بازی را به واقعیت خیلی نزدیک کرد.

۳- انمیشن دروازه بان ها: انمیشن دروازه بان ها یکی از تغییرات بسیار بد در بازی است که کار شما را در این بازی بسیار سخت کرده است، به گونه ای که گل زدن به تیم حرف بسیار غیر ممکن است و توپ های  دروازه بان ها می گیرند که حتی فکر کردن به آن ها سخت است.

۴: محیط استادیوم و ورزشگاه: سازنده بازی سعی کرده تا محیط  ورزشگاه را به گونه ای طراحی کند که بسیار زیاد شبیه به واقعیت باشد یا مثلا تمامی سعی خود را کرده است تا در زمان مسابقات، تمامی شور و هیجان تماشاگران فوتبال در استادیوم دیده شود.

این ها فقط برخی از تغییراتی بود که در بازی فیفا ۲۲ دیده می شود و باید گفت تا موقعی که  بازی فیفا ۲۲ را تجربه نکنید، شاهد تغییرات دیگر بازی نخواهید بود.

بخش ولتا در بازی بسیار عالی است و شما افراد اگر در نسخه های پیشین فیفا این بخش را تجربه کرده اید، پیشنهاد می کنم که حتما این بخش را در بازی فیفا ۲۲ تجربه کنید زیرا بسیار عالی و جالب تر از قبل می باشد؛ شما  در این بخش می توانید به صورت آنلاین و آفلاین یک بازی فوتبال  خیابانی انجام دهید و ساعت های فراوان سرگرم این بخش باشید.

خود بنده از این بخش بازی بسیار لذت بردم و به صورت آنلاین با دوستان خود بازی کردم.

یکی از نکات که خیلی سازنده بازی به آن اشاره داشته است خوشحالی بعد از گل بازیکنان است که تمامی سعی خود را سازنده کرده است تا خوشحالی بعد از گل بازیکنان به خوبی طراحی شود و بازیکن بعد از گل خوشحال خود را همانند دنیای واقعی انجام دهد ؛ یا مثلا حرص و جوش خوردن مربیان فوتبال از عملکرد بازیکنان تیم  بسیار دیدن و جالب می باشد.

بخش بسیار جالبی که در این بازی اضافه شده است، ساخت تیم فوتبال است.

شما افراد می توانید در این بخش یک تیم فوتبال بسازید، لوگو برای تیم خود طراحی کنید یا مثلا می توانید برای تیم خود لباسی طراحی کنید که از رنگ آن لذت می برید.

نکته آخر که در بخش گیم پلی به آن اشاره می کنیم ، طراحی صورت بازیکنان است. در هر پاییز رقابت بسیار سختی بین پی ای اس و فیفا می توان مشاهد کرده که این دو در تلاش هستند به گونه ای صورت بازیکنان را طراحی کنند که شباهت بسیار زیادی به خود بازیکنان داشته باشند.

هردو بازی در طراحی صورت بازیکنان فوتبال عملکرد خارق العاده ای را به نماش می گذارند.

گرافیک و جلوه های بصری فیفا ۲۲:

گرافیک بازی بسیار عالی است و سازنده بازی در این چند نسخه از بازی های فیفا، از وسایل و دستگاهای  عالی برای ساخت گرافیک بازی استفاده کرده است و توانسته است بسیار عالی عمل کند و موفق شود و گرافیکی در بازی به نمایش بگذارد که گیمر را حس واقعی یک تماشاگر در استادیوم های بزرگی مثل نیو کمپ ، ومبلی و…..  تجربه کند.

جلوه های بصری بسیار عالی است مثال سازنده به گونه ای در این بخش عمل کرده است که حتی سایه بازیکنان به خوبی در بازی دیده شود یا مثلا اگر شما در بخش زمان بازی معینی می کنید که بازی در مثال در ساعت ۱۵:۰۰ شروع شود ، چهره واقعی استادیوم و ورزشگاه را در همان زمان به شما نشان می دهد.

موسیقی و صداگذاری بازی مثل گذشته و نسخه های قبلی عالی است و می توان گفت که شما افراد را شگفت زده خواهد کرد زیرا بخش موسیقی بازی تنوع زیادی دارد و سازنده از گزارشگر های مطرح دنیا برای بازی ها استفاده کرده است.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که بازی فیفا ۲۲، یکی بازی بسیار عالی و خارق العاده است که شما افراد را می تواند ساعت های متوالی سرگرم جذابیت و هیجان خود کند.

ما به شما افراد پیشنهاد می کنم که این بازی را حتما برای کنسول مورد نظر خود خریداری کنید و از یک بازی کاملا واقعی گرایانه لذت ببرید.

امیدوارم که این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد. خواهشمندم هستم که نظرات خود را درمورد این برسی با ما به اشتراک بگذارید.

رای شما به "معرفی رسمی بازی فیفا ۲۲ ، با گرافیک و امکانات بهتر" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.